به وب سایت شرکت دیزل مان خوش آمدید.

خیابان ملت، کوچه کاوه، کوچه افسانه، بن بست دوم، پلاک ۴
ایران ، تهران

درباره ما

قطعات کامیون ایسوزو تهران
قطعات کامیون مرسدس بنز
قطعات کامیون ولوو
قطعات کامیون اسکانیا

دیزل مان

دیزل مان فعالیت خود را در زمینه تامین و توزیع قطعات یدکی کامیون شامل قطعات بدنه و گیربکس انواع کامیون ها بنز Actros، Axor، Atego و کامیون های MAN جدید شامل: MAN S2000، MAN GTA و MAN Middle Bus از سال 1364 آغاز کرد و با بهره گیری از تجارب طولانی مدیران و پرسنل کار آزمود، خود از گذشته تاکنون بعنوان یکی از پیشتازان این حرفه فعالیت نموده است.

 

این مجموعه قطعات مورد درخواست مشتریان را از کشورهای آلمان، ایتالیا و ترکیه تامین و در سطح کشور ایران توزیع می نماید و با توجه به واردات کامیون های ساخت چین در چند سال اخیر، در جهت تامین و توزیع قطعات کامیون های Howo و Faw نیز فعالیت خود را توسعه داده است.

 

مدیریت دیزل مان با سرافرازی اعلام می دارد که با شناخت نیاز بازار داخل و آشنایی با تولید کنندگان خارجی، در دو بخش تامین قطعات با کیفیت و توزیع گسترده در سرتاسر کشور مشغول به فعالیت می باشد.

 

این شرکت نماینده فروش ایران خودرو دیزل ( شرکت گواه ) با کد 9114 می باشد و با توجه به برقراری ارتباط دائمی و موثر با مشتریان خود از طرفی حضور دائمی در نمایشگاه های بین المللی و از طرف دیگر امکان تامین نیاز های بروز مشتریان را با کیفیت مناسب فراهم آورده است.

شرکت دیزل مان

برخی از برند های ما